• "ORIENTUJ SIĘ Z NORDIC WALKING"

• IV DRUŻYNOWE OTWARTE MISTRZOSTWA „ORIENTUJ SIĘ Z NORDIC WALKING”

27.04.2015 roku już po raz czwarty nauczyciele naszej szkoły p. Bożena Rudnicka i Piotr Rosenkiewicz zorganizowali IV Drużynowe Otwarte Mistrzostwa NORDIC WALKING O PUCHAR BURMISTRZA.

Na starcie zawodów stawiło się 5 drużyn z barlineckich szkół: SP4, SP1, PG2 i dwie drużyny z PG1.

Trasa wiodła przez urozmaicony teren Puszczy Barlineckiej.

Drużyny miały nie tylko przejść trasę w jak najlepszym czasie ale także rozwiązywały zadania na 6 punktach kontrolnych. Pytania dotyczyły środowiska przyrodniczego.

Zakończenie tradycyjne odbyło się w Krzynce. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal. Nasza drużyna w składzie: Konrad Więczkowski, Bartosz Miduch, Kinga Granowska, Mateusz Oleszkiewicz, Weronika Ubych, Wiktoria Maciejewicz. Opiekunem grupy na trasie zawodów była p. Anna Stefańska.

Wśród zawodników rozlosowano także rzeczowe nagrody.

Pobyt w Krzynce zakończył się degustacją ciasta i pieczeniem kiełbasek.

W organizacji zawodów pomogło sołectwo Krzynka i BOK Panorama.

Uroczystej dekoracji dokonali Pan Burmistrz Dariusz Zieliński, p. v-ce dyrektor szkoły SP1 - Mariusz Sieniawski oraz dyrektor BOK-u Panorama - Brygida Liskiewicz.

Drużynę przygotowali p. Bożena Rudnicka i p. Piotr Rosenkiewicz

Zobacz galerię!