• WIECZÓR FILMOWY W BIBLIOTECE

•            Czy szkoła musi kojarzyć się tylko z nauką, a biblioteka z czytaniem? Otóż, nie! W piątkowy wieczór klasa VI b z paniami Alicją Sówką i Moniką Jabłońską postanowiły to stwierdzenie zanegować organizując w bibliotece szkolnej wieczór filmowy.

Uczniowie wraz z paniami spotkali się o godz. 18 w dobrych nastrojach i z podstawowymi artykułami niezbędnymi przy oglądaniu filmów: kocami, poduszkami, materacami oraz oczywiście prowiantem – chipsami, paluszkami itp. JJJ  i po ulokowaniu się wygodnie, rozpoczęli ucztę filmową od „Klasy pana Tourette’a”.
          W związku z tym, że był to również wieczór przed świętem Dnia Kobiet pozwoliliśmy sobie na małe szaleństwo degustacyjne i zamówiliśmy wszystkim pizzę.
                      Oprócz filmów, które były głównym punktem spotkania, nie obyło się bez odśpiewania kilku piosenek, odtańczenia „macareny”, zabaw integracyjnych i rozmów.
          Wszyscy odrobinę zmęczeni rozeszliśmy się do domów po godz. 24.

Organizatorzy: Alicja Sówka, Monika Jabłońska