Nawigacja

Nawigacja

    Nauczyciele

     

    Wykaz nauczycieli – 2018/2019 / klasy  I -VI/

     

    Imię i nazwisko

    Przedmiot/Funkcja

    Wychowawca klasy

    Joanna Millner Matematyka 4  d

    Bednarek Marta

    Matematyka

    5 f

    Birut Anna

    Religia, WDŻWR

    4 c

    Brodzińska Anna

    Język polski

    6 c

    Bublewicz Agata

    Bibliotekarz

     

    Chmura Iwona

    Matematyka

    5 e

    Dobaczewski Adam

    Wychowanie fizyczne

    5 d

    Ks. Paluch Łukasz

    Religia

     

    Janas Jan

    Zaj. Techni, /Zaj. Kompu.

     

    Janicka Monika

    Język angielski

    5 c

    Marcinów Tomasz

    Język angielski

     

    Łapiński Andrzej

    Wychowanie fizyczne

     

    Łodygowska Marzena

    Religia 4 e

    Ogarewicz Elżbieta

    Język polski/Dyrektor 

     

    Olszewska Marzena

    Historia

    5 a

    Marzena Rychlińska

    Nauczanie Indywidualne

     

    Rosenkiewicz Piotr

    Język niemiecki

     

    Rudnicka Bożena

    Przyroda

    6 b

    Rudnicka Iwona

    Język angielski

     

    Sieniawski Mariusz

    Przyroda/V-ce dyrektor

     

    Sówka Alicja

    Matematyka

    5 b

    Stanisławska Katarzyna

    Pedagog szkolny

     

    Stefańska Anna

    Muzyka, Plastyka

    4 a

    Strzelecka Iwona

    Język polski

     

    Synówka-Koroluk Kamila

    Język polski/Bibliotekarz

     

    Tomiałojć Danuta

    Plastyka/ v -ce dyrektor

     

    Wachowska Joanna

    Język polski

    6 a

    Wieczorek Leszek

    Wychowanie fizyczne

    6 d

    Zielińska Teresa

    Nauczanie Indywidualne

     

    Popielarska Dorota J. polski  4 a

    Żyła Paulina

    Język polski

     

    Tumasz Sławomira Język niemiecki  
    Milcarz Mariola Muzyka  
    Tylka Wioletta Przyroda  
    Sufleta Elżbieta Edu. wczesn 1 a
    Wiekgus Wiesława Edu. wczesn 1 b
    Bojanowska Sławomira Edu. wczesn 1 c
    Osesek Izabela Edu. wczesn 2 a
    Plenzner Anna Edu. wczesn 2 b
    Sierotowicz Dorota Edu. wczesn 2 c
    Szkwarek Lucyna Edu. wczesn 2 d
    Kulczewska Wioletta Edu. wczesn 3 a
    Ligas Małgorzata Edu. wczesn 3 b
    Obidowska Małgorzata Edu. wczesn nauczanie indyw.

     

     

     

     

     

     

    Wykaz nauczycieli – 2018/2019 /Gimnazjum, klasy VII, VIII/

     

    Kontakt

    • Szkoła Podstawowa nr 1 w Barlinku
      ul. Jeziorna 12
      74-320 Barlinek
    • 0957461730 FAX. 0957461730
      e-mail: sp1barli@interia.pl