• ROK SZKOLNY 2022/2023

CZERWONY KAPTUREK

Z okazji Światowego Dnia Książki przypadającego na 23 kwietnia biblioteka szkolna zaprosiła zaprzyjaźnionych pracowników Biblioteki Publicznej (Stanisława Smołę, Alicję Stadnik, Annę Adamiok), którzy przygotowali przedstawienie profilaktyczne „Czerwony Kapturek, czyli o tym, dlaczego nie wolno rozmawiać z nieznajomymi”. Mali widzowie z grup 0 a i 0 b z zaciekawieniem śledzili losy Czerwonego Kapturka , wilka i gajowego.

Monika Jabłońska - Dąbrowska

___________________________________________________________________________________________

ODWIEDZINY W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W piątkowe przedpołudnie 31 marca br. Przedszkolaki z grupy 0 „b” wraz z paniami wychowawczyniami Panią Katarzyną Tomczak i Eweliną Stachurską oraz panią bibliotekarką odwiedziły zaprzyjaźnioną Bibliotekę Publiczną mieszczącą się w Domu Kultury „Panorama”. Z okazji obchodzonej w tym roku 7️⃣4️⃣5️⃣rocznicy nadania praw miejskich naszemu miastu, dzieci zapoznały się z historią i zabytkami Barlinka. W miłej atmosferze rozmawialiśmy o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Przeczytaliśmy również książkę o przygotowaniach małej Marysi do tych pięknych świąt oraz dzieci otrzymały Kartę Małego Czytelnika w ramach projektu „Mała książka, wielki człowiek” promującego czytelnictwo wśród najmłodszych.

Monika Jabłońska Dąbrowska

_

Andrzejkowo, kolorowo, dziś szczególnie jest wesoło, bawimy się i radujemy, wesołe wróżby w myśli snujemy!!!

Warsztaty Mikołajkowe w Promocjone dzieci z grupy 0A

Dzień Babci i Dziadka w grupie 0A

Wigilia grupa 0A

Wysyłamy świąteczne kartki